Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605

  • Wi-Fi
  • Usługa parkowania
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Basen zewnętrzny

Willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 São Paulo oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Parque da Aclimação w około 2 km. Oferując solarium, dom wakacyjny może pomieścić łącznie 2 gości.

Willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 dysponuje pełnowymiarową kuchnią z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem. Goście mogą delektować się posiłkami kuchni włoskiej w restauracji Rascal, w odległości 5 min spacerem.

Japan House São Paulo znajduje się tylko 10 min piechotą od willi w São Paulo, która znajduje się tylko 400 metrów od Brigadeiro. Cine Reserva Cultural leży tylko 350 metrów stąd, a Wieżowiec Altino Arantes jest w około 3 km. Do pobliskich atrakcji turystycznych należy również Forasteiros Viagens, w 750 metrach. Opcje transportu w okolicy obejmują również lotnisko Congonhas, oddalone o 15 min jazdy samochodem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 São Paulo
Urbstay Jardim Paulista - World Square Flat
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Urbstay Jardim Paulista - World Square Flat

9.5
Wyjątkowy 6 opinii
124 m od nieruchomości
Flat Prox. Masp E Av. Paulista - Limpeza Diaria
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat Prox. Masp E Av. Paulista - Limpeza Diaria

9.0
Wspaniały 24 opinie
124 m od nieruchomości
Flat 4 Estrelas - Jardim Paulista
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat 4 Estrelas - Jardim Paulista

9.2
Wspaniały 7 opinii
124 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking
    • Usługa parkowania

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Przechowalnia bagażu
    • Pralnia
    • Usługa zakupów spożywczych

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Centrum biznesowe

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Ogród
    • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
    • Solarium

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Zasłony

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 posiada parking dla gośći?
      Tak, willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 zapewnia parking dla gości.
    • Ilu gości może pomieścić willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605?
      Willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 oferuje zakwaterowanie dla 2 osób.
    • Czy willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 ma kuchnię?
      Tak, willa Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 zapewnia pełnowymiarową kuchnię.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apto Jardim Paulista C/ Opcao Cafe Da Manha- V1605 São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij